Mis juhtub, kui uus ja läikiv Land Rover Discovery võtab mõõtu tuunitud eelkäijaga?

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.

Land Rover Discovery’l ja Land Rover Discovery’l võib olla suur vahe. Üks võib olla päevinäinud, rustikaalne ja maastikusõiduks modifitseeritud ning teine lõhnata alles vabriku järele ja olla nii kena, et tahaks seda kuidagi rikkuda ega väntsutada. Aga kui viia need kaks väga erinevat maasturit maastikusõidurajale, võib tulemus olla üllatavalt sarnane.

Meediakanal The Fast Lane Truck võttis oma 2004. aasta teise põlvkonna Discovery, millel on pirakad maastikusõidurehvid, suurenenud kliirens ja vints, ning laenas selle kõrvale uhiuue “Disco”, mis veeres asfaldisõiduks mõeldud madala profiiliga rehvidel. Asjaosaliste meeldivaks üllatuseks sai edev uus auto märksa paremini hakkama kui võis karta.

Vähemalt osa mõlema maasturi heast edenemisest rajal võib kirjutada juhtide arvele, kes ilmselgelt teadsid, mida ja kuidas teha. Ent uut autot aitasid tõhusalt ka erinevad elektroonilised abimehed. Vaata videost järele!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.