Eriti eksklusiivne: Land Rover avaldas piiratud koguses valmistatava erimudeli

Range Rover Sporti uus erimudel.Land Rover

Range Rover Sport sai Euroopas erimudeli Satin Edition. Seda saavad endale lubada aga väga vähesed.

Land Rover teatas, et elegantne Range Rover Sport Satin tuleb kogu Euroopa peale vaid 100 autoga piirduva erimudelina. See disain peaks Briti autotootja sõnul rõhutama progressiivset ja sportlikku välimust. Sealjuures saab valida nelja kerevärvi ja kolme mootori vahel.

Sisuliselt on tegemist kattekilega, mis annab värvile kerge siidise viimistluse. Samas on see mõeldud ka värvi kaitseks kriimude ja kivitäkete eest. Valikus on sealuures värvitoonid Eiger Grey, Varesine Blue, Giola Green ja Charente Grey. Satin Editionil on lisaks satiinviimistlusele ka kontrastne must katus ja välisviimistluse pakett Black Exterior Pack koos Narvik Blacki detailidega, sealhulgas iluvõre, kirjad ja õhuvõtuavad.

Sportlikule luksusele aitavad kaasa ka kolm mootorit Dynamic SE ja Dynamic HSE versioonide valikus. D250 AWD 3,0-liitrise 6-silindrilise MHEV-turbodiiselmootori võimsus on 183 kW
(249 hj) ja D300 AWD 3,0-liitrine 6-silindriline MHEV-turbodiiselmootor on võimsusega 221 kW (300 hj). P460e 3,0-liitrine 6-silindriline turboga bensiinipistikhübriid paneb aga välja 338 kW (460 hj). See läbib ainult elektri jõul kuni 121 kilomeetrit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.