Mitte ainult hot dog’i putka: Neste tanklate juures asuvates R-kioskites on müügil ka autotarvikuid

Neste tanklate juures asuvates R-kioskitest leiab ka vajalikke autotarvikuid.Foto: Neste

Kuigi Neste on tuntud oma automaattanklate poolest, on suuremates teenindusjaamades olemas ka nn mugavuspoed. Nestel on tihe koostöö R-Kioskiga, kes pakub Neste kliendikaardi omanikele soodsamalt nii sooje jooke kui mõnusat kõhutäit. Lisaks leiab tanklate kõrval asuvatest kioskitest ka vajalikke autotarvikuid.

Kvaliteetsed määrdeained ja tarvikud

Aeg-ajalt juhtub ikka, et autole on vaja mõnd lisaainet peale kütuse. R-Kioskis on müügil nii Neste Oil’i kvaliteetmäärdeained kui ka jahutusvedelikud, kui jahutusvedeliku tase peaks olema autos langenud. Muidugi on jahutusvedeliku taseme langedes soovitatav pöörduda siiski teenindusse ning lasta auto üle vaadata, et leida, milles on probleem. 

Kuigi Nestes saab kohe kütusetankurite kõrval tankida ka klaasipesuvedelikku, on seda soovi korral võimalik ka kaasa osta.

Lisaks leidub kioskis vajalikku talvevarustust, et lumi auto pealt maha pühkida nii, et see kaasliiklejaid ei segaks.

Sooja annavad kohvijoogid

Autojuhtidele on kindlasti meeltmööda kohvijoogid, mis aitavad hoida autoroolis mõnusat erksust. R-Kioskis on klientidele soodsamad nii Classic kui Grande suuruses kuumad joogid. Kusjuures kõik R-Kioski kohvitopsid on taimse päritoluga ehk tehtud 100% taastuvast materjalist – nende valmistamisel ei ole kasutatud naftapõhiseid tooraineid.

R-Kioskist saab ka soodsa kõhutäie. 15-protsendiline soodustus kehtib kogu grillmenüüle ja mõnedele toodetele külmikust – munanuudlid, kanakarri riisiga või kukeseene-quiche. Kõik need saab lasta teenindajal ka poes soojaks teha.

Neste tanklate juures asuvates R-Kioskites on võimalik maksta Neste maksekaardiga. Kui sul seda ei ole, siis soodustust saad olemasoleva Neste kliendikaardiga ikka (välja arvatud Tallinna Tehnikaülikoolis ja Tallinna Lennujaamas asuvates R-kioskites).

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.