Neste annab Maamessil ära üle 1500 auhinna 

Foto: Neste

Nestel on Maamessi A-hallis boks, kust tasub juba selle nädala lõpus läbi astuda! Maamessil saavad Neste praegused ja tulevased kliendid keerutada loosiratast, kus keerleb 1677 auhinda ehk iga keerutus võidab! 

Auhinnad on lisaks Nestele välja pannud kütusemüüja partnerid: R-Kioski, RIMI ja Jazz Pesulad. Võita võib: Neste kinkekaarte, aga ka buffe, Jazz Pesulate pesumünte, kinkekaarte, R-Kioski termoseid, energiashotte või Rimi müslibatoone. Auhinnasadu on kirju.

Kõik, kes ei ole veel Neste kliendid, kuid sooviksid samuti Maamessil loosiratast keerutada, saavad kohapeal kliendiks hakata. Selleks tuleb teha, kas Neste mitmete sooduspakkumistega sooduskaart või mugavat tankimist võimaldav Neste maksekaart. 

Maamessil tasub Neste boks üles otsida.Foto: Neste

Lisaks saab Neste Maamessi boksis tutvuda Neste MY taastuvtoorainest diislikütusega ja komponentidega, millest see on valmistatud. Saab küsida lisainfot ja miks mitte ka saada osa eriti headest messipakkumistest. 

Tartlastel tasub töönädala lõpuni RING FMi hommikuprogrammi kuulata, kust võib igal hommikul võita Neste kinkekaardi ja Maamessi perepääsme, et tulla messi külastama ning loosiratast keerutama. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.