Rimiga käed löönud Neste pakub rammusat kütusesoodustust

Rimi kliendid saavad esmaspäevani Nestest kütust ostes märkimisväärse soodustuse.Foto: Neste

Neste ühendas jõud toidukaupade ketiga Rimi, kellega koostöös on praegu võimalus tankida eriti soodsalt. Aga see pole veel kõik – kütust ostes kasvatad krediiti ka poes. 

Võida kaheksa senti kütuseliitrilt!

Kui Nestesse tankima minnes sisestad makseterminali esmalt Rimi kliendikaardi ja seejärel Neste maksekaardi, saad Tudish-kampaania raames kütuseliitrilt koguni kuni 8 senti võitu. 7 senti saab kütuselt soodustust, lisaks kogud aga iga liitri pealt ühe sendi Rimi raha, mida on võimalik hiljem toidupoes kasutada. Soodustust näed kuu lõpus koondarvel.

Teine võimalus on kasutada tasumiseks pangakaarti või sularaha. Sellisel juhul on süsteem täpselt sama: esmalt sisesta terminali Rimi sooduskaart, et saada Tudishi raames -7s/l kütuse soodustust ja igalt liitrilt ühe sendi Rimi raha. Seejärel tasu, kas sularahas või pangakaardiga. Soodustust näed sel moel kohe tšekil. 

Kuna kaarte on meil kõigil rahakoti vahel endiselt liiga palju, siis tasub Neste maksekaart ja Rimi kaart omavahel ühendada ja Neste äppi lisada. Nii piisab vaid Neste maksekaardiga tasumisest ja saad ka 8 senti võitu igalt kütuseliitrilt. Neste soodustus kajastub hiljem kuu koondarvel.

8-sendine soodustus kehtib Rimi Tudish-Piip päevade ajal ehk vahemikus 28.02–13.03. Kuid Rimi kaarti on mõistlik kasutada ka pärast kampaania lõppu, sest Neste maksekaardiga võidad endiselt igalt kütuseliitrilt vähemalt 2,5 senti ning lisad 1 sendi iga ostetud liitri pealt ka oma Rimi kontole.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.