Kõiki Toyota hübriidsõidukeid saab aasta lõpuni soetada vaid kaheprotsendilise liisinguintressiga

Corolla mudelivalikus on olemas luukpära, sedaan, universaal kui linnamaastur Corolla Cross.Foto: Toyota

Autovahetus või esimese sõiduki soetamine on alati olnud paras ettevõtmine. Vaja on otsustada keretüübi ja mootori osas, mõelda hoolega, kui suurt sõidukit vaja läheb ning kui palju selle kõige eest jõukohane maksta on.

Uue või natuke kallima sõiduki puhul, mille soetamisel kohe välja ostmise asemel mõnda finantseerimisahendust kasutada soovitakse, on praegu lisaks kõigele muule eriti olulised ka sellega kaasnevad tingimused. Liisingu intressid on ju tõusnud üsna kõrgeks ja pole sugugi kindel, et need lähiajal langema hakkavad.

Fikseeritud intressi pakutakse enamasti küll laenutoodete puhul, liisingule seda sageli paraku ei võimaldata. Mõnikord võib aga siiski leida sedavõrd häid pakkumisi, mida on esmapilgul raske uskudagi …

Lai valik sõidukeid uskumatu intressiga

Näiteks on selle aasta lõpuni võimalik soetada kõiki Toyota hübriidmudeleid eriti soodsa intressiga ehk viieks aastaks vaid kaks protsenti. Eriti erakordseks teeb pakkumise aga asjaolu, et kui tavaliselt lisandub liisingupakkuja marginaalile veel euribor, siis selle kampaania puhul mitte – kogu intressikulu ongi vaid viieks aastaks fikseeritud kaks protsenti!

Kampaaniapakkumisega saab soetada kõiki Toyota hübriidmudeleid. Foto: Toyota

Kampaaniapakkumisega saab soetada kõiki Toyota hübriidmudeleid – ning hübriidsõidukite pioneerile kohaselt jagub neid tootja mudelivalikus palju. Ehk vajad näiteks kompaktset linnasõidukit? Sel juhul võib mõistlik valik olla Toyota Yaris või pisike linnamaastur Yaris Cross. Või vajad lastega perele kohast praktilist ja mõistlikku sõiduvahendit? Corolla mudelivalikus on olemas luukpära, sedaan, universaal kui linnamaastur Corolla Cross.

Täishübriidide seast leiab veel näiteks mahukad RAV4 ja Highlander linnamaasturid ning esindusliku Camry. Ning loomulikult kehtib sooduspakkumine ka pistikhübriididele nagu RAV4 Plug-in Hybrid ning uhiuus Toyota Prius Plug-in Hybrid.

Kampaania valikus olevad Toyota sõidukid on kohe laos olemas ja nii saad oma uue lemmikhübriidi kiirelt kätte. Sinu olemasolev auto sobib uue auto sissemakseks. Vana sõiduki hindamine ja uue sõiduki liisingu vormistamine käib kiirelt ning kõik toimingud aitab korraldada Toyota esindus.

Ning kui ainuüksi sedavõrd head liisingutingimused ei pane sind Toyota kasuks otsustama, siis tasub teada, et Toyota annab oma legendaarse vastupidavuse kinnitusena ka turu kõige pikema garantii. Nimelt on kõikidel Toyota sõidukitel lisaks tehasegarantiile kuni kümme aastat või kuni 185 000-kilomeetrise läbisõiduni kehtiv Toyota Relax garantii, mis ei maksa autoomanikule mitte midagi.

Kui hübriid pole päris see …

Aga ehk ei soovi sa mingil põhjusel hübriidautoga liigelda? Sellest pole hullu, sest Toyota pikendas aasta lõpuni ka kahte varasemat kampaaniat – nimelt saab kaheprotsendilise fikseeritud liisinguintressiga soetada ka Toyota RAV4 bensiinimootoriga mudeleid ning tootja esimese täiselektrilise linnamaasturi Toyota bZ4X ja lisaks valida juurde superpakkumisega talverehvide komplekti! Nende kampaaniate kohta saab lähemalt lugeda siit.

Kaheprotsendilise fikseeritud liisinguintressiga saab soetada ka Toyota RAV4 bensiinimootoriga mudeleid. Foto: Toyota

Seega – kui oled just praegu uue sõiduki otsinguil, siis tasub sellist eripakkumist tõsiselt kaaluda. Sel juhul saad olla kindel, et kuumaksed on kontrolli all ja muutlik euribor sinu igakuiste väljaminekute suurust ootamatult ei mõjuta, vähemalt autoliisingu osas.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.