Ära maga maha Toyota linnamaasturite superdiili: valitud mudelid saab soetada fikseeritud kaheprotsendilise intressiga!

Kaks praktilist ja vastupidavat linnamaasturit on praegu saadaval eriti soodsa liisinguintressiga.Foto: Toyota

Euribor tõuseb suure hooga ja see mõjutab pere-eelarves kõige enam kahte asja – kodulaenu ja autoliisingut. Kodulaenu puhul on teada, et euribor on võimalik fikseerida ja seega oma püsikulud stabiilsena hoida, vähemalt on siis kindel, et järjekordne euribori tõus makset ei kergita. Autoliisingu puhul paraku sama võimalust üldjuhul ei ole.

Bensiinimootoriga RAV4 on kindel valik

Kuid praegu on kaks praktilist ja vastupidavat linnamaasturit saadaval sellise eripakkumisega, mis võib esmapilgul tunduda lausa uskumatuna. Nimelt saab Eesti eelistatuima linnamaasturi Toyota RAV4 ja täiselektrilise linnamaasturi Toyota bZ4X valitud mudelid liisida viieks aastaks euriborist sõltumatu intressiga!

Vähe sellest, intress on sedavõrd madal – vaid kaks protsenti –, et võib tekitada küsimuse, kus on siin konks? See ongi pakkumise juures kõige parem – mingit konksu kusagil peidus polegi.

Üks kahest suurepärase eripakkumisega saadaolevast mudelist on Eesti eelistatuim linnamaastur Toyota RAV4. Kaheliitrise bensiinimootoriga ning automaatkäigukastiga RAV4 saab nüüd soetada euriborist sõltumatu ja fikseeritud liisinguintressiga – ainult kaks protsenti.

Üks kahest suurepärase eripakkumisega saadaolevast mudelist on Eesti eelistatuim linnamaastur Toyota RAV4. Foto: Toyota

Näiteks Luxury varustustasemega ja metallikvärviga 34 190 eurot maksva RAV4 puhul on 15-protsendilise sissemakse ning 39,5-protsendilise jääkväärtusega sõiduki liisingu kuumakse vaid 290 eurot. Arvestades, et kuue kuu euribor on praegu üle nelja protsendi ning sellele lisandub veel täiendav intress, mis tavaliselt on vähemalt üks protsent, võib arvestada, et liisinguintress alla viie protsendi ei jää – see tähendaks sama auto ja sissemakse ning jääkväärtuse puhul kuumakset üle 330 euro ehk üle kümne protsendi rohkem.

Täiselektriline linnamaastur Toyota bZ4X aitab vähendada keskkonna jalajälge

Või ehk oled mõelnud hoopis kaasaegse elektriauto peale? Sel juhul võib sulle sobida uhiuus täiselektriline linnamaastur Toyota bZ4X. Sellegi võimsa 204 hj elektrimootoriga ning kuni 514-kilomeetrise sõiduulatusega sõiduki saab nüüd eripakkumisena liisida viieks aastaks fikseeritud soodsa kaheprotsendilise intressiga.

Näiteks 15-protsendilise sissemakse ja 39-protsendilise jääkväärtuse korral on 56 950 eurot maksva Toyota bZ4X liisingu kuumakse viieaastasel perioodil vaid 490 eurot. Viieprotsendilise intressi puhul oleks igakuine väljaminek aga 555 eurot ehk samuti üle kümne protsendi rohkem.

Lisaks saab Toyota bZ4X soetaja taotleda riiklikku elektriauto ostutoetust, mis tähendab, et kaasaegse ja võimeka elektrisõiduki saab kätte veel 4000 eurot soodsamalt.

Uue Toyota bZ4X elektrimaasturiga tuleb kaasa ka kuni viieaastane või 75 000-kilomeetrise läbisõiduni kehtiv hooldusprogramm, kümme aastat või kuni miljon kilomeetrit kehtiv veojõuaku garantii ning tasuta kaks laadimise kaablit veel pealekauba – kodulaadija juhe (Type 2 Mode 3) ja kodune laadimisjuhe (Type 2 Mode 2).

Lisaks saad oma uuele RAV4 või Toyota bZ4X linnamaasturile valida talverataste komplekti erihinnaga 590 eurot. Pakkumine sisaldab põhjamaiseid lamellrehve kvaliteetbrändilt Goodyear ja valuvelgi. Komplekti tavahind on RAV4 puhul 2104 eurot ning Toyota bZ4X puhul 2348 eurot ehk puhas võit ainuüksi rehvide ja valuvelgede pealt on enam kui poolteist tuhat eurot.

Toyota bZ4X soetaja saab taotleda riiklikku elektriauto ostutoetust. Foto: Toyota

Ja et uue sõiduki omamine veelgi muretum oleks, on kampaaniamudelitel – nagu kõikidel teistel Toyota sõidukitel – kuni kümme aastat või 185 000-kilomeetrise läbisõiduni kehtiv Toyota Relax lisagarantii, mis ei maksa autoomanikule mitte midagi.

Seega – kui oled just praegu uue sõiduki otsinguil, siis tasub sellist eripakkumist tõsiselt kaaluda. Sel juhul saad olla kindel, et kuumaksed on kontrolli all ja muutlik euribor sinu igakuiste väljaminekute suurust ootamatult ei mõjuta, vähemalt autoliisingu osas.

Lai valik eripakkumisel olevaid mudeleid on kohe olemas, seega saad peagi teele asuda. Eripakkumisel oleva RAV4 hind algab 33 160 eurost ning Toyota bZ4X hind 56 000 eurost. Uue auto sissemakseks sobib ka sinu juba olemasolev auto. Pakkumine kehtib kõige kiirematele kuni 31. oktoobrini või kuni kõik kampaaniasõidukid uue omaniku on leidnud. Vali laost välja oma uus RAV4 või Toyota bZ4X.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.