Eestiga seotud Kalmar Automotive viib sind Porschedega Aafrikasse sõitma, aga odav see lõbu ei ole

Fotod: Kalmar Beyond Adventure

Taani päritolu ja osaliselt Eestis toimetav Porschede tuuning- ja restomod-autode ehitaja Kalmar Automotive on esktreemsemaid autoseiklusi pakkunud juba pikka aega. Järgmisel suvel on võimalus osa saada ühest eriti suurest elamusest, mis viib seiklushimulised läbi Aafrika.

Poolteist aastat tagasi kirjutasime, kuidas maastikusõiduks ümber ehitatud Eesti numbritega Porsche 911-d vallutavad karmimaid teid mööda Lõuna-Ameerikat. Kalmar Beyond Adventure programmiga korraldatakse sarnaseid retki mitu korda aastas.

Tänavu on näiteks programmis veel reisid Bhutani, kolm korda Marokosse ja ka pisut lähem reis Euroopa Alpidesse, kuid seda mitte mööda traditsioonilisi asfaldiga kaetud mägiteid. Kõik Kalmari seiklused on ette valmistatud autode ja tehnilise toega ning kliendid peavad vaid maksma, kohale ilmuma ja autorooli taga kõike seda nautima.

Järgmise aasta juunis on Kalmaril plaanis 19 päeva kestev Trans-Africa reis. Teekond viib läbi viie riigi: Angola, Namiibia, Zambia, Zimbabwe ja Botswana. Kokku läbitakse umbes 5500 kilomeetrit.

Autode valikus on erinevad Porsched, enamasti vanemad 911-d, kuid leidub ka mõni Cayenne ja isegi Caymaneid. Kõik masinad on muidugi Kalmar Automotive’i poolt ette valmistatud ekstreemseks maastikusõiduks.

Kõik vajalik, kaasa arvatud autode tehniline tugi ja ka väidetavalt luksuslik ööbimine on korraldatud. Kliendid, kellel on endal Safari-tuuninguga Porsche, võivad ka enda autoga Aafrika seiklusele tulla.

Kõik see tähendab muidugi, et Trans-Africa reis on väga kallis. Hinnad algavad 66 900 eurost (lisanduvad maksud), mis hõlmab endas muidugi juba Kalmari poolt ettevalmistatud Porschet. Registreerimine on avatud Kalmar Beyond Adventure kodulehel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.