ELMO Rent lisas valikusse Tesla Model 3 elektriautod

Kolm teenusepakkujat ELMO Rent, Citybee ja Bolt Drive on Tallinna, Tartu ja Pärnu tänavad täitnud minutihinnapõhiselt renditavate sõidukitega, mis tähendab, et autode kasutamine teenusena on täna mugavam kui kunagi varem.

Kui seni on saadaval olnud peamiselt väike- ja keskklassi autod, siis ELMO Rent lisas valikusse Tesla Model 3’e, mida on samuti võimalik rentida telefoniga minuti kaupa. Teiste teenusepakkujate valikus on kallimatest autodest näiteks BMW 4. seeria kabrio ja Volkswagen Arteon.

“Täna on kliendi jaoks mugavus oluline ja seda igas dimensioonis – ehitame enda broneemiskeskkonda ümber, toome autosid tänatal klientidele lähemalt ning nüüd toime turule ka veel mugavamad preemiumklassi autod,” selgitas uue hinnaklassi turuletulekut ettevõtte tegevjuht Julia Nekrassova.

Model 3 rentimise minutihind on 25 senti, tund 15 eurot ja päev 75 eurot. Kilomeetri eest peab lisaks veel 20 senti maksma. 100. kilomeetrist alates langeb see 10 sendi peale kilomeetri kohta. Miinimumtasu on 30 eurot. ELMO kodulehel kalkulaatorit kasutades selgub, et kui sõita näiteks Tallinn-Tartu-Tallinn ja ajaks panna 1 päev, siis tuleb maksta 121 eurot.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.