Täna algavad liiklustalgud ning kiirust mõõdetakse Eesti eri paikades

Pilt on illustreeriv.

Rubriiki toetab

Tänasest pühapäevani toimuvad liiklustalgud, mille ajal politseinikud mõõdavad kiirust ja rahustavad liiklust Eesti eri paikades.

Sel aastal märgiti lehel www.liiklustalgud.ee 2400 kohta, kus on nähtud kiiruseületajaid. Pooled tähelepanekud olid Harjumaa eri paikadest, järgnesid Tartumaa 531 ning Pärnumaa ja Ida-Virumaa 114 teatega.

Sarnaselt eelmise aastaga märgiti Tallinna linnas kõige probleemsemateks kohtadeks Pärnu mnt, A. H. Tammsaare tee ja Rannamõisa tee. Tartus on aga enim kihutajaid märgatud Tähe ja Turu, Pärnus Arukase ning Narvas Soldina tänaval.

Politseikolonelleitnant Sirle Loigo sõnul teeb muret, et teadete kirjeldustest paistab eriti silma kiiruse ületamine koolide ja lasteaedade läheduses. Politseinikud pööravad kindlasti nendele kohtadele liiklustalgutel eriti suurt tähelepanu.

Liiklustalgud kestavad 15.-21. aprillini. Politsei kutsub kõiki huvilisi liiklustalgute nädalal jälgima veebilehte www.liiklustalgud.ee, kust saab jooksvalt vaadata tagasisidet, milliseid kohti on kontrollitud ning kas ja missuguseid rikkumisi politseinikud märkasid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.