Terminal avas esimese meretankla, kus saab tankida ka tavasõidukeid

Foto: Terminal

Rubriiki toetab

Terminal avas esmaspäeval Eesti põhjarannikul Toilas oma esimese meretankla. Toila sadamas asuv Terminali automaatjaam sobib tankimiseks nii maismaa- kui ka veesõidukitele. Tankida saab diislikütust, erimärgistatud diislikütust ja mootoribensiini 98.

„Paadiomanike suurenev arv ja sadamate turismi hoogne areng on tekitanud vajaduse ka mugavusteenuste järele sadamates – üks olulisemaid neist on tankimisvõimalus,“ kommenteeris Terminali tegevjuht Jörgen Õigus.

Toila sadam on põhjaranniku suurim kalasadam ning väga populaarne suvituspiirkond. „Meil õnnestus ajastada sadamatankla avamine suvehooaja alguseks, kui sadama piirkonnas liigub rohkem nii suvitajaid kui ka kohalikke ja vajadus mootorikütuste tankimiseks suureneb,“ lisas Õigus.

Toila sadama territoorium on tasulise parkimise ala, kuid uus numbrituvastusega parkimissüsteem võimaldab 15 minutit vaba läbipääsu, mille jooksul jõuab kenasti tankida.

Paadi tankimine käib Terminali automaatjaamades nagu autodelgi – tankimispüstol tuleb selleks paigutada otse paaki. Selline tankimine aitab vältida kütuse sattumist paadi salongi ja kere vinüülkattele. Makseautomaadis saab tasuda pangakaardiga, Terminali krediitkaardiga või sularahas. Samuti on klientidel võimalus tehingu läbiviimiseks kasutada mobiiliäppi Cloudics. Mootorikütuste müügihind sadamatanklas ei erine Terminali automaat- ja teenindusjaamades pakutavast.

Järjekorras kümnes Terminali sadamatankla avatakse juba õige pea Mehikoorma sadamas. Veel käesoleval nädalal avab Terminal renoveeritud kohviku ja mugavuspoega teenindusjaama Pärnumaal Nurmel ning suve keskpaigas teenindusjaama Tõrvas.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.