Terminal langetas täna bensiini hinda 20 senti ja põhjendab seda protestiga pettuse vastu

Terminal langetab täna, 8. septembril terveks päevaks bensiinide hinda 20 sendi võrra ning diislikütuse hinda 8 sendi võrra. Hinnad on all kella kuuest hommikul südaööni.

Terminali sõnul on jaeturg muutunud enneolematult passiivseks seoses kütuseturul toimuva ajalooliselt suurima pettusega. Pressiteates seisab, et ühe turuosalise poolt toime pandav biokohustuse pettus hulgiturul survestab konkurente seal müüma alla omahinna, et säilitada müügimahtu ning püsida konkurentsis. Selle tulemusel ei suuda ausad turuosalised aga jaehinna langetamisel olla agressiivsed.

„Kui hulgiturult kaoks pettusega võidetud hinnaeelis ja aus konkurents taastuks, saaksime kohe langetada postihinda vähemalt 5 senti. Kütuseturu müügimahtude juures tähendaks see, et Eesti tarbijad hoiaks kokku vähemalt 5 miljonit eurot kuus, aastas teeb see juba pea 60 miljonit eurot, mis jääb inimestele täiendavalt rahakotti,“ ütleb Terminali juhatuse liige Raido Raudsepp.

Tänase kampaania korras on mootoribensiini 95 jaehind 1,599 €/l, bensiini 98 hind 1,649 €/l ning diislikütus on hinnaga 1,599 €/l. Erakliendile lisandub püsikliendi soodustus.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.