Eestisse saabus Toyota RAV4 erimudel, mis avaldab austust legendaarsele FJ40 maasturile

Toyota esitleb värsket erimudelit RAV4 Adventure, mis paistab silma eristuva disaini ja mudeliuuendustega. Väliselt iseloomustab seda uus, musta värvi iluvõre. Toyota embleem on liikunud kapoti esiservast allapoole, iluvõre keskel asuva kahe horisontaalse riba vahele.

Efektselt mõjuvad ka senisest laiemad rattakoopad ja uued matthallid 19-tollised valuveljed. Tagaosa iseloomustab sarnane hõbedane spoiler. RAV4 Adventure mudelit on võimalik soetada ka ainulaadses kahetoonilises värvivalikus, kus Urban Khaki kerevärv on sobitatud kokku katuse, esipiilarite ja tagaspoileri Dynamic Grey tooniga. Koosmõjus sündinud välimus avaldab austust Toyota legendaarse FJ40 Land Cruiseri heledale katusele.

Sõitjateruumis on istmetele välja töötatud spetsiaalne viimistlus, milles kontrastsete oranžide õmblustega must kunstnahk on kombineeritud sügavalt tepitud seljatoe- ja padjaosadega. Samuti on paigaldatud lävepakuliistud.

Toyota RAV4 Adventure liigub Toyota neljanda põlvkonna hübriidajami jõul koos täiendava elektrimootoriga – need kuuluvad koos intelligentse nelikveoga standardvarustusse. Jõuallikate koguvõimsus on 222 hobujõudu. Nelikvedu (AWD) võimaldab vedada kuni 1650 kg rasket (piduritega) haagist.

Värske mudel rõõmustab ka uute prožektor-tüüpi LED esi- ja samuti LED-udutuledega. Style varustustase pakub aga uusi 10 kodaraga läikivmusta disainiga valuvelgi. Salongis on rõhku pandud mugavuse lisamisele – selle tagavad uus LED-valgustus, kaasreisija istme elektriline reguleerimine, valgustatud akna juhtlülitid ning uued USB-C pordid, mis sobivad telefonide ja muude seadmete laadimiseks.

Toyota Connected Services teenus lubab MyT rakenduse abil oma autost ülevaate saada – määrata selle asukohta, optimeerida sõiduanalüütika abil sõidukogemust ja saada rohkelt muud kasulikku teavet.

Uue Toyota RAV4 Adventure hinnad algavad 41 700 eurost.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.