Kupee-linnamaastur Volkswagen Taigo on nüüd Eestis, saadaval kolm erinevat mootorit

Volkswageni esimene kompaktne kupee-linnamaastur on nüüd saadaval kõikides Volkswageni esindustes üle Eesti. Uue Taigo baasmudeli hind algab 19 750 eurost.

Soovi korral saab sõidukit täiendada musta katuse, kallutatava ja avaneva panoraamkatuseluugi ning tehnoloogiliste funktsioonidega nagu IQ.DRIVE Travel Assist juhiabi, mis võimaldab sõita osaliselt autonoomsel režiimil. Lisaks standardvarustuses olevale digitaalsele näidikupaneelile, on auto interjööri keskseks elemendiks ka uue põlvkonna info- ja meelelahutussüsteem (MIB3).

Kolm mootorit ja kolm varustustaset

Esiveoline Taigo on saadaval kolme erineva mootoriga (1,0-liitrine bensiinimootor võimsustega 70 kW/95 hj või 81 kW/110 hj ning 1,5-liitrine bensiinimootor võimsusega 110 kW/150 hj) ja kolme varustustasemega – Life, Style ja R-Line.

Baasmudelil Life standardvarustuse on näiteks multifunktsionaalne rool, kliimaseade, otsasõidu eest hoiatav süsteem Front Assist koos autonoomse hädapidurdussüsteemiga, reahoidmisabiline Lane Assist ja LED-esituled. Lisaks on Life paketis App Connect, mis võimaldab valitud äppe ja sisu mugavalt otse sõidukis oleva ekraani abil kasutada. Soovi korral on võimalik valida ka võimsam mootor – 1,0-liitrine bensiinimootor võimsusega 81 kW/110 hj.

Veelgi rohkemate võimalustega varustustasemel Style on Apple CarPlay ja Android Auto toega juhtmevaba App-Connect. Lisaks on sõidukil IQ.LIGHT LED-maatriks-esituled koos LED-päevatuledega. Taigo style on saadaval kahes mootori ja käigukasti kombinatsioonis. 1,0 liitrine bensiinimootor (81 kW/110 hj) tuleb koos viiekäigulise manuaalkäigukasti või seitsmekäigulise topeltsiduriga automaatkäigukastiga ning 1,5 liitrine bensiinimootor (110 kW/150 hj ) koos seitsmekäigulise topeltsiduriga automaatkäigukastiga.

R-Line varustustasemel on madalam kaitseraud R-line disainiga, tagumine difuusor, sportlikud kõrgläikega mustad elemendid ja suuremad veljed (kuni 18-tollised). Interjööris on kasutatud musta laepolstrit. R-Line varustuses on kahetsooniline automaatkliimaseade Air Care Climatronic, Digital Cokcpit Pro, Ready 2 Discover info- ja meelelahutussüsteem ning soojendusega esiistmed.

Olenevalt varustustasemest on lisatasu eest võimalik tellida erinevaid kujunduspakette ning samuti on võimalik sõidukile lisada eemaldatav haakekonks.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.