Renault Australi hinnad stardivad Eestis napilt alla 30 000 euro hinnapiiri

Uus Renault Austral jõuab Eesti müügisalongidesse 2023. aasta alguses. Loe meie proovisõidumuljeid SIIT.

Baasmudeli, equilibre varustustaseme hind saab olema 29 090 eurot ja kõrgeim, iconic esprit Alpine hakkab maksma 38 490 eurot. 2023. aasta II kvartalis lisandub Australi mootorivalikusse ka 200-hobujõuline E-Tech täishübriid, mille hind selgub kevadel.

Austral on esimene Renault’ sõiduk, mis on konstrueeritud alliansi raames välja töötatud 3. põlvkonna CMF-CD platvormile, millel on uusim võimsam ja tõhusam versioon E-TECH süsteemist „Full Hybrid“ ja kaks 48 V või 12 V „Mild Hybrid“ bensiinimootorit.

Võimsaim Australi variant on täishübriid, mis kasutab 1,2-liitrist, kolme silindriga turbomootorit ja toodab 200 hj (146 kW). E-Tech nimeline hübriidajam kasutab 1,7 kWh mahutavusega akut ja keskmine kütusekulu on 4,6 l/100 km.

Võimsamad mahehübriidid liiguvad aga neljasilindrilise, 1,3-liitrise turbomootoriga ja valida on kahe võimsuse vahel: 140 hj ja 160 hj. Mõlemad on saadaval automaatkastiga, kuid vaid nõrgemat on võimalik valida ka manuaaliga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.