Rolls-Royce Cullinani maastikupakett pole odav, küll aga praktiline

Fotod: Facebook, Delta4x4

Rolls-Royce Cullinan luksusmaastur on ilmselt üks ebatõenäolisemaid linnamaastureid, mis näeb päris maastikut ja raskeid teeolusid, kuid tuuningfirmadel on oskus muuta autosid ja nende võimeid ning seda on teinud Saksamaalt pärit Delta 4×4.

Tänu Pistonheads veebilehele on Delta 4×4 Cullinani tuuningpaketist üsna palju teada. Nagu ka piltide järgi näha, on luksusauto transformatsioon vägagi ekstreemne.

Kogu varustus, mida ühelt korralikult pärismaasturilt oodata võib, on olemas ja palju enamgi. 80 mm tõstetud vedrustus, 20-tollised veljed koos 33-tolliste maastiku rehvidega (ja laiendatud rattakoopad, et need ka ära mahuks), põhjakaitse ja snorkel mootori õhuvõtu jaoks. Valida saab ka uue summutisüsteemi, mis on parema kaitse ja ka heliga.

Praktilisust lisab ka katuseraam, kust leiab katusetelgi, kanistreid ja labidaid ning isegi lisatuled. Esiotsa kaitseks on kinnitatud ka tugev kaitseraud, millelt leiab samuti mitmed lisatuled.

Delta 4×4 ütles, et Cullinani transformatsioon oli omajagu keerulisem kui muud projektid, kuna tuunitud auto ehituskvaliteet peab vastama ka luksusauto enda kvaliteedile. Lisaks peab muidugi modifitseeritud Rolls-Royce’i maastur peegeldama sarnast disaini nagu originaal.

Kuigi hetkel eksisteerib Delta 4×4 poolt ümberehitatud Cullinan vaid 3D renderdatud piltidel, on plaanid kindlalt paigas maastur päriselt valmis ehitada. Kõik vajalikud jupid ja uuendused on juba homologeeritud ja potentsiaalsetele klientidele on isegi hinnad teada.

Kuna tegemist on Rolls-Royce’iga, siis ilmselgelt pole Cullinani ekstreemseks pärismaasturiks muutmine odav lõbu. Terve pakett, mida piltidelt näeb maksab kokku 150 000 eurot.

Vajadusel saab ka eraldi osta näiteks velgi koos rehvidega või kõrgendatud vedrustuse – mõlemad maksavad 15 000 eurot. Lisatulede eest peab välja käima pelgalt 2500 eurot ja katuseraam 8000 eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.