Galerii: Tallinnas saab nüüd uusi Maseratisid osta

Fotod: Paula Johanna Adamson, Maserati

Tallinnas avati Maserati esindus, ühtlasi esitleti kohe ka uut linnamaasturit Grecale.

Aadressil Kai 1 asuv salong on kena täiendus autosõprade hulgas tuntud “Itaalia tänavale” ehk naabruses asuvatele Ferrari ja Lamborghini esindustele.

Baasmudelil nimega GT on kaheliitrine neljasilindriline mild hybrid turbomootor. Vaatamata väikesele töömahule on sel võimsust 221 kW. Grecale Modena nime kandev versioon saab sisuliselt sama jõuallika, kuid võimsus tõuseb 243 kW-ni. Kiirendusajad “sajani” on vastavalt 5,6 ja 5,3 sekundit. 

Tippversiooni Grecale Trofeo kapoti all on sama kolmeliitrine kahe turboga V-6 mootor (nimeks Nettuno), mis MC20 superautos, võimsuseks 390 kW. Kiirendus 0-100 km/h võtab aega 3,8 sekundit, tippkiiruseks märgitakse 285 km/h. Kõik Grecaled saavad 8-käigulise automaatkäigukasti ja nelikveo.

Grecalest tuleb ka täiselektriline versioon Folgore, mille esitlus peaks toimuma umbes aasta pärast. Hetkel on teada, et auto saab suure, 105 kWh akupaki ja üle 500 hobujõu.

Maserati Grecale hind algab 76 109 eurost. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.