Uue Hyundai Santa Fe disain muutub märkimisväärselt

Fotod: Hyundai

Hyundai avaldas esimesed pildid järgmisest Santa Fest, mille disaini on täielikult muudetud. Seekord on eelistatud sirgeid jooni, kandilisem kere teeb sellest kõige praktilisema pereauto, mis Hyundai siiani tootnud.

Esialgu võib uus Santa Fe meenutada pisut maasturit, nagu Land Rover Defender või Jeep Grand Cherokee, kuid tehniliselt ei tasu oodata midagi nii maastikuvõimekat. Sellegipoolest rõhutab Hyundai, et see on pereauto, millega saab nautida ka looduses olemist.

Hyndai pöörab tähelepanu Santa Fe suurele pagasiruumile. Tänu täielikult kokkuvolditavatele teise ja kolmanda rea istmetele kirjeldab Hyundai tagumist ruumi “terrassilaadse tunnetusega ruumina”.

Võrreldes praeguse Santa Fega kasvatab siseruumi ka pikem telgede vahe ning ehitatav maastur ise peaks olema samuti pisut pikem, sest siseruum on klassi parima mahutavusega.

Piltidelt on näha katusetelki, mis jällegi toob esile auto looduses kasutamist, kuigi see võimalus ei pruugi tootmises olevasse autosse jõuda.

Interjööris valitseb lihtne ja sirgjooneline disain nagu välimuseski. Kaks 12,3-tollist ekraani (üks näidikutele ja teine meediasüsteemile) toimivad koos füüsiliste nuppudega, rõhutades sõiduki praktilisust ja ergonoomikat.

Saabuva Santa Fe tehnilisi andmeid pole hetkel veel avaldatud, rääkimata hinnakirjast. Rohkem infot peaks saabuma mõne kuu jooksul.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.