Päeva kuulutus: eriliste omanike ja võimsa läbisõiduga kurvasilmne Mersu

Kurvasilmne Mercedes.Marta Vaarik/Auto24

Laia haardega kunstnik Marta Vaarik müüb meeleoluka kuulutusega oma diisel-Mercedest. Kui 2000ndate Mercedestel on oma muresid, kinnitab omanik, et masinal on hea süda!

Andrus Vaariku tütrele viimased kolm aastat kuulunud 2003. aasta Mercedese E-klass on müüki pandud. Omaniku sõnul on sel enne teda vaid kaks omanikku olnud. Samuti on ta enda sõnul masinat tublisti hooldanud.

“Olen terve autohinna jao raha eest kõik kulunud jupid ära vahetanud ja regulaarselt hoolduses käinud,” lubab ta. “Läbisõit on suur ja kere veits roostes aga süda on tal hea!” Täpsemalt on 2,7-liitrise diiselmootoriga sakslane elu jooksul läbinud tervelt 570 000 kilomeetrit. Sõidukil on automaatkäigukast ning selle hinnaks määratud 2700 eurot.

“Just tema hea süda on meelitanud endaga sõitma palju ilusaid inimesi,” märgib Vaarik. Seda tõendab ka kuulutuse meeleolukas pildimaterjal, kust võib ära tunda lisaks Marta Vaarikule endale ka modell Carmen Kassi ja laulja ja tema räpimuusikaga tuntust kogunud sugulase Sinecia Kassi ehk Yasmini.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.