Galerii: Cars & Coffee hooaja lõpetamisele kogunes kokku 242 hobiautot

Fotod: Johannes Idasaar

26. augustil naasid pärast enam kui 33 aastast pausi Pirita Velodroomi murule autod. Esimest korda Eesti ajaloos leidis Velodroomil aset autonäitus, mida korraldas Cars & Coffee Tallinna seltskond, kes tähistas sellega 2023. aasta hooaja lõppu.

Hooaja lõpetamisele kogunes 242 hobiautot, mis olid eksponeeritud nii madaldatud vedrustusega stance-sõidukitena kui ka nelikveolistena. Lisaks olid kohal ka mootorrattad, ekspositsiooniala ja toidukioskid. Peamine näituseala asus Velodroomi keskel paikneval jalgpalliväljakul.

“See oli meie jaoks erakordne võimalus pakkuda inimestele midagi ainulaadset, tuues ajaloolise sündmuse otse linna südamesse. Me valisime näitusel eksponeeritavad hobiautod eesmärgiga rõhutada vanemate sõidukite ning motospordi suunitlusega masinate tähtsust,” leidis peakorraldaja Cristo Veber.

Cars & Coffee hooaja lõpetamine osutus korraldajate sõnul suuremaks kui kunagi varem, eriti osalejate ja pealtvaatajate arvu poolest. Hinnanguliselt külastas seda sündmust ligi 4500 inimest nii Eestist kui ka naaberriikidest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.