Galerii: “Ferrari” film jõudis lõpuks kinodesse ja Cinamon T1-s toimus pidulik esilinastus

Fotod: Brit Maria Tael (Masinawärk)

Cinamon T1-s toimus mängufilmi “Ferrari” esilinastus, mis pakkus põnevat lisaprogrammi ning tõi kokku hulgaliselt autofänne.

Eestis ka Ferrarisid müüva Scuderia Tallinna poolt oli esilinastusel väljas Ferrari 296 GTB, millega on võimalik Cinamon T1-s tutvuda esmaspäevani. Tegu on autoga, mis võitis eelmisel aasta Eesti Autogalal sportautode kategoorias esikoha. Kõik huvilised said oma Ferrari juhtimisoskusi proovile panna sõidusimulaatoris ning lisaks ootsid vaatajaid üllatused paljudelt koostööpartneritelt.

Film viib vaatajad 1957. aasta suvesse, mil Enzo Ferrari autoimpeeriumis valitseb kriis. Siis paneb endisest võidusõitjast ettevõtja end ja oma sõitjaid proovile, kui nad üheskoos võtavad ette 1609 kilomeetri pikkuse ohtliku Mille Miglia võidusõidu.

Filmi režissöör on Michael Mann ning kesksetes rollides on Adam Driver, Penélope Cruz, Shailene Woodley, Sarah Gadon jt. Filmi jõudis esmakordselt Eestis ekraanile PÖFF 2023 alaprogrammis “Festivalide paremik”.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.