GMA T.50 ja McLaren F1 võrdlustesti videot peab nägema iga autoentusiast

Kuvatõmmis: Hagerty, YouTube

Gordon Murray Automotive’i poolt valmistatud T.50 on rohkelt kajastust saanud, kuna tegemist on siiski ühe maailma kiidetuima superauto McLaren F1 teise tulemisega. Nüüd on esmakordselt mõlemad autod kokku saanud ja autoajakirjanik Henry Catchpole sõidab nende mõlemaga.

Kui on on olemas kahe auto võrdlustest, kus pole ühtegi kaotajat, siis see on kindlasti see. Ikooniline, ülikallis ja toorest sõiduelamust pakkuv superauto kohtub oma tänapäevase vastandiga, mis on igast aspektist natuke parem, vähemalt looja Gordon Murray sõnul.

Muidugi on autodel palju ühist: vabalthingav, vapustava heliga V-12-mootor, tagavedu, manuaalkäigukast, kompaktsed mõõtmed ja muidugi kuulus keskel paiknev juhiiste.

Peab mainima, et on uskumatu vaadata, kuidas käiguvahetusel on T.50 puhul pöörded piirajast üles vahetades järgmisel käigul 9000 juures ja siis on veel 3000 pööret minna, kuni mootor uuesti piirajani “kerib”.

Vaata videot Hagerty YouTube’i kanalilt siit:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.