Nädalavahetuseks muutub liikluskorraldus rekonstrueeritaval Pronksi tänaval

Ehitustöödest tulenevalt on alates 10. märtsist kella 19-st kuni 12. märtsil kella 22-ni Pronksi tänav lõigus Narva maantee kuni Tartu maantee tavaliiklusele suletud. Säilib tavapärane liiklus mööda Gonsiori tänavat ning Tartu maanteelt ja Liivalaia tänavalt on võimalik liigelda mööda Pronksi tänavat kuni J. Kunderi tänavani.

Tööde käigus parendatakse töömaad läbivate teede seisukorda ning teostatakse ristuvate kommunikatsioonide ehitustöid. Tööd on vajalikud, et ehitataval objektil oleks tagatud sujuvam liiklus ning tööpäevadel kulgev liiklus oleks minimaalselt häiritud.

Pronksi ja Jõe tänava rekonstrueerimise käigus uuendatakse täielikult tänavaruumi, lisatakse haljastust ning luuakse turvaline ja mugav tänav kõigile liiklejatele, pöörates eriti suurt tähelepanu jalakäijate ja jalgratturite ohutusele. Ühtlasi läheb uuendamisele kogu Pronksi tänava maa-alune osa, kus vahetatakse välja kõik vee-, gaasi- ja elektri- ning kanalisatsioonisüsteemid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.