Nissani peremaastur saab maastikusõbralikuma versiooni

X-Traili uuendusi on nii välimuses kui interjööris.Nissan

Nissani meie turu suurim peremaastur saab uue eriversiooni, mis peaks senisest enam sobima loodusradadele.

Täpsemalt tutvustab Nissan X-Traili maasturi uut versiooni N-Trek, mis on mõeldud tavapärasest seiklushimulisematele. Uus täiendus paistab eelkõige välja visuaalsete muudatuste poolest. Esiosas saab iluvõre erinevalt kõigist teistest versioonidest tumeda viimistluse.

Esi- ja tagaosa kaitserauad on metall-viimistlusega, küljepeeglid on aga mustad. Uued LED-udutuled on integreeritud esikaitseraua alumisse ossa. N-Treki kerevärvide valikusse tulevad metallikvärvid Solid Grey ja Champagne Silver ning pärlmuttervärvid Pearl White, Diamond Black ja Ceramic Grey.

Nii Pearl White, Champagne Silver kui Ceramic Grey on saadaval kahevärvilises konfiguratsioonis musta katusega. Praktilise poole pealt on interjööris kasutusele võetud uus vetthülgav istmekattematerjal, mis vähendab muret nende rikkumise pärast. Sellele lisaks on N-Trekil spetsiaalne lisatarvikute pakett kummist põrandamattide ja pööratava pagasiruumi kattega.

Mootor ja nelikvedu on saadaval seni tuntud headuses, nagu ka Autogeenius mõne kuu eest testis. Sõiduk on varustatud Nissani teedrajava e-POWER-süsteemiga, mis kasutab elektri tootmiseks väikest ja tõhusat muutuva surveastmega tehnoloogiaga turboülelaaduriga 3-silindrilist mootorit. Peaaku käitab aga e-4ORCE nelikveosüsteemi kaht elektrimootorit: üks esi- ja teine tagasillal.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.