Peatselt saabuvas Porsche dokumentaalfilmis on oma roll ka meie Martin Rumpil

Foto: European Le Mans Series, Facebook

Michael Fassbender on koostöös Porschega teoks teinud oma lapsepõlveunistuse – võtta osa kuulsast Le Mansi 24 tunni sõidust. Mullu jõudis Fassbender sinna esimest korda ka kohale, kuid sõit ise jäi kahjuks lühikeseks. Sel aastal on ta koos kaaspilootide Martin Rumpi ja Richard Lietziga tagasi.

Üks paremaid võidusõidudokumantaalsarju ongi jälginud Fassbenderi teekonda. “Road to Le Mansi” võib vaadata Porsche enda YouTube’i kanalilt (möödunud 4. hooaja leiab siit). Seekord on otsustatud valmistada ELMS-i hooajast ja tänavusest Le Mansi sõidust sarja asemel hoopis dokfilm.

Saabuv film jõuab samuti Porsche YouTube’i kanalile ning on tasuta nähtav saabumiskuupäevast, 17. novembrist. Muidugi võib tänavust Fassbenderi dokumentaali “Road to Le Mans” Eesti autospordifännile veel olulisemaks pidada, kuna näitlejast amatöörsõitjaga samas autos võistleb ka eestlane Martin Rump.

Kuigi allpool nähtavas treileris on ilmselgelt fookuses Fassbender, võib varasemate dokumentaalsarja hooaegade baasil üsna kindlalt öelda, et tema kaassõitjad figureerivad kaadris samuti päris palju. Seega jääme huviga ootama saabuvat filmi.

Vaata filmi “Michael Fassbender: Road to Le Mans – The Film” treilerit siit:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.