Porsche avaldas Youtube’is täispika filmi “Road to Le Mans. The Film”, kus osaleb ka Martin Rump

Foto: Porsche

Täna (17.11) kell 19 avaldati Porsche ja Michael Fassbenderiga koostöös valminud “Road to Le Mans” dokumentaali uus osa. Kui viimased neli aastat on see olnud YouTube’i vahendusel vaadatav sari, siis tänavu on tegemist lausa täispika 1,5-tunnise filmiga.

Kahtlemata on doksarja varasemad hooajad toonud kestvussõidu ja Le Mansi 24 tunni sõidu maailma uusi fänne, kuna tegemist on hetkel ühe parima dokumentaaliga, mis seda teemat käsitleb.

Tänavune “Road to Le Mans. The Film” on eestlasest autospordifännile mõistagi veel olulisem ja ägedam, kuna terve Euroopa Le Mansi sarja hooaja jagas Fassbender #93 Porsche 911 RSR võidusõiduautot eestlase Martin Rumpi ja austerlase Richard Lietziga.

Kui oled Proton Competitioni meeskonna #93 autol terve hooaja silma peal hoidnud ning ELMS-i seeria sõite ja muidugi ka Le Mansi jälginud, on see dokfilm sulle kindlasti kohustuslik. Võidusõidu ülekannete ajal ei näe kunagi, millised katsumused kulisside taga valitsevad ning millist valu ja rõõmu terve meeskond üle elab.

Vaata Porsche dokfilmi “Road to Le Mans. The Film” siit:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.