Rootsis müüakse Cadillaci, mille esimene omanik oli Elvis Presley

Fotod: carandclassics.co.uk

Tahad autot, mida peetakse üheks Cadillaci hiilgeaja viimaseks mudeliks? Muidugi tahad ja Cadillac Fleetwood Brougham aastast 1975 täpselt seda on oma hiiglaslike mõõtmete ja samaväärselt gigantse 8,2-liitrise V-8 mootoriga.

Aga see kõik on taustamüra, sest auto ostis uuena ei keegi teine kui Kuningas isiklikult. Seda ei räägi mitte legend või kuulujutt, vaid autoga tuleb kaasa ostuleping, kus on Elvis Presley nimi, aadress ja allkiri.

Fotod: carandclassics.co.uk

Kui palju ta reaalselt selle autoga sõitis, ei ole küll teada, aga igatahes kinkis ta selle 1976. aastal oma arstile. Tohtrihärra kasutas seda 1985. aastani, kui müüs auto praegusele omanikule. Kes vahepeal selle küll ka maha müüs, aga hiljuti tagasi ostis. Tuleb muidugi märkida, et kokku kuulus rokenrolli staarile Cadillace 200 ringis ning nende kinkimine oli tal tavaline komme.

Auto on müügil küll inglise oksjonilehel ning aega pakkuda on veel viis päeva, aga juures on märge, et sõiduk ise asub Rootsis. Seega, kõigest laevasõidu kaugusel.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.