Singeri ACS 911 ralliauto haihtus nende kodulehelt, kuna Porschele see ei meeldinud

Fotod: Singer

Valvsamad inimesed on täheldanud, et suure paugu ja positiivse joovastusega vastuvõetud Singer ACS rallikas on nende kodulehelt ja sotsiaalmeediast kadunud. Põhjust teab Carscoops.com.

Selgus, et Porschele ei meeldinud, kui palju kasutati nende nime antud ralliauto peal. Täpsemalt oli näha suurelt “Porsche” tagumise otsa peal ning küljel, ustest allpool.

Selgelt on Singeri nimi palju väiksem ja vähem prominentsemalt näha. Neutraalsetele silmadele on selline auto ju ainult positiivne ja võiks Porsche brändi kõvasti toetada, kuid kahjuks sakslased seda nii ei näinud.

Carscoops sai vastuse Stuttgartist ja Porsche sõnul on neil “kohustus klientide ees, et kõik Porsche tooted, mis on nende poolt ehitatud ja disainitud, oleks selgelt eristatavad.”

Porsche mainis siiski, et neil on hea meel, et entusiastlik Porsche fännide kogukond selliseid autosid ehitab ning aitab hoida võimalikult palju sportautosid siiani teedel.

Loodame, et Singer ja Porsche leiavad kiiresti ühise keele ja sotsiaalmeediasse jõuab veel rohkem Singer ACS’i mudaseid testsõite tegemas, pärast mõnda kosmeetilist muudatust muidugi.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.