Uuenenud Mazda MX-5 sai ringraja tarbeks sõidurežiimi Track

Mazda MX-5 sai mudeliuuenduse ning jätkab tootja sõnul juhile mõeldud autona, pakkudes uut sõidurežiimi, moodsaid ohutus- ja tehnoloogiafunktsioone, täiustatud disaini ning uusi kere- ja tekstiilkatusevärve.

2024. aasta Mazda MX-5 välisdisaini kaunistavad päevasõidutuledega integreeritud täiustatud LED-esituled, mis parandavad nähtavust. Pisut on ümber kujundatud ka LED-tagatuled. Lisaks on valikus uus Aero Grey Metallic välisvärv ja tekstiilkatus on nüüd saadaval ka beežina.

Sõitjateruumi uudiste hulka kuulub uus istmepolster, mis väldib libisemist dünaamilisel sõidul. Teised interjööri täiustused on näiteks raamita tahavaatepeegel, senisest suurem ja funktsionaalsem 8,8-tolline puuteteekraan, uuendatud juhiekraan ning kaks USB-C-pesa.

Dünaamilise stabiilsuskontrolli (DSC) Track uue sõidurežiimi prioriteediks on juht, Track kontrollib ülejuhitavust ainult siis, kui roolikeeraja ise ei suuda autot enam kontrolli all hoida. See süsteem on loodud silmas pidades neid juhte, kes on ringrajal algajad, ning see sekkub alles viimasel hetkel.

Ühtlasi lisas Mazda varustusse ohutusfunktsioone maanteesõiduks. Isegi Prime-Line’i baasvarustuses on autol rajahoidik, intelligentne kiirushoidik, intelligentne piduriassistent ja uuendatud, nüüd navisüsteemiga ühendatud liiklusmärkide tuvastamine.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.