Video: tõkkepuu kiuste tasulisse parklasse tunginud juht põgenes kõnniteed mööda

Skoda lahkus inimeste vahel põigeldes.Kuvatõmmis

Liiklusjärelvalvekeskuse videol on näha seiklused, mille tasulisse parklasse sisse tunginud Škoda juht pidi läbi tegema, et sealt tasuta ka välja pääseda. Kokkuvõttes läks parkimine aga väga kalliks maksma.

Nähtavasti leidis vahejuhtum aset eelmisel kuul Tallinnas Nautica keskuse parklas. See on kindlalt tõkkepuudega suletud ja tasuline. Tõkkepuid otsustas juht aga vältida. “Märgates vaba parkimiskohta, võttis härra suuna otse sihtkohale,” kirjeldas Liiklusjärelvalvekeskus. “Asjaolu, et selleks tuli sõita kõnniteel ja turnida üle äärekivi, ei saanud takistuseks.”

Peale keskuse külastamist pidi juht aga ka kuidagi parklast välja manööverdama. Selleks suundus ta Nautica hoone kõrval paiknevale kõnniteele ning läbis paraja takistusraja pinkide, liiklusmärkide, inimeste ja tõukerataste vahel seigeldes,

Kuigi temp esialgu õnnestus, teatati Liiklusjärelvalvekeskuse sõnul autost siiski politseisse. Viimased kutsusid juhi ka oma tegude kohta aru andma ning määrasid talle krõbeda 400-eurose trahvi.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.