Sisuturundus

Fookus uuendustel ja järelturu muutustel: võtemeisikud 70 riigist kohtuvad septembris taas Frankfurdi automessil

Kogu autotööstuse järelturu maailm saab lõpuks jälle päriselt kohtuda. Osalejad võivad oodata arvukaid tooteuuendusi ja isiklikke kontakte teiste valdkonna ekspertidega.Foto: Automechanika Frankfurt

13.-17. septembrini 2022 saavad kõik rahvusvahelised võtmeisikud tööstusest, töökodadest ja kaubandusest taas kokku Frankfurdis messil Automechanika Frankfurt 2022.

Pärast eelmise aasta kompaktset hübriidformaati ehitab 2022. aasta mess oma rahvusvahelist staatust. Seni on umbes 85 protsenti ettevõtetest saabunud messile välismaalt ja kokku sõidavad eksponendid pea 70 riigist. See näitab, et rääkida on palju. Seoses järelturu massilise muutumisega ja uute nõudmistega tööstusele on käesoleval aastal erilise tähelepanu all sellised teemad nagu digitaliseerimine, elektrifitseerimine, uus liikuvus ja autologistika. 

Automechanika Frankfurti direktor Olaf Mußhoffil oli hea meel tõdeda, et kogu autotööstuse järelturu maailm saab lõpuks jälle päriselt kohtuda. “Osalejad võivad oodata arvukaid tooteuuendusi ja isiklikke kontakte teiste valdkonna ekspertidega. Lisaks on meil taaskäivitamiseks kavandatud mitmeid uusi ürituse formaate.”  

Muutus vajab uuendusi 

Aastal 2022 keskendutakse rohkem kui kunagi varem uuendustele. Seepärast on Automechanika Frankfurt käivitanud uue kontseptsiooni innovatsiooniauhindade jaoks.

Üheksa kategoorias (E-Mobiilsus, andmed ja ühenduvus, töökoja- ja teeninduslahendused, varuosad ja tehnoloogilised lahendused, kere ja värvimine, autopesu ja hooldus, lisaseadmed ja kohandamine, tarbesõidukid ja mootorratas( kandideeris rohkem ettevõtteid kui kunagi varem. Eriti palju taotlusi laekus digitaliseerimise ja elektrifitseerimise valdkonnas. Rahvusvaheline, ekspertidest koosnev žürii kuulutab võitjad välja messi esimesel päeval, 13. septembril 2022.

Auhindadega kaasneb uus erisaade “Innovation4Mobility”, kus lahatkse seda, kuidas muutub järelturg tänu uuele mobiilsusele. See on keskne küsimus ning seda arutavad tööstus-, teadus- ja idufirmade esindajad loengutes ja võrgustike loomise sessioonides.

Lisaks on välja pandud innovatsiooniauhindade auhinnatud tooted. Tuleviku liikuvuse pargis saavad osalejad tutvuda tuleviku liikuvuse lahendustega, avastada tooteid ja isegi katsetada neid vabas õhus asuval katserajal.

Fookuses võrgustike loomine

Pärast pikka pandeemiast tingitud pausi vajab tööstus taas kohta, kus teadmisi vahetada, arendada ja arutada. Et luua selleks ideaalsed tingimused, on esimest korda saalides spetsiaalsete teemadega seotud võrgustikualad. Loodud on kohvibaariga lounge ja väikesed pop-up stendid, mis on ideaalne kohtumis- ja arutelukeskkond teiste valdkonna ekspertidega. 

Lisaks on messi kõigile viiele päevale kavandatud arvukalt üritusi ja töötubasid. Moto “Mobility in transition” all läheb kere- ja värvimisvõistlus teise vooru. Andekad maalijad kogu maailmast võistlevad ja kujundavad kapotid, mida nad esitlevad avalikkusele ja ekspertidest koosnevale žüriile.

Hallis 12.0 ootab kasvav detailide kogukond uut tegevusala, kus toimuvad praktikale suunatud töötoad. Lisaks ootavad messikülastajaid arvukad eksperdid, kes räägivad Automechanika Academy’s mitmesugustel teemadel.

Tuleviku töötuba 4.0 pakub väljavaateid homse remondi kohta. Kliimamuutuste ja keskkonnakaitse ajal muutub ringmajanduse ja taastootmise teema üha olulisemaks. Sel põhjusel korraldab Automechanika koos APRAga (rahvusvaheline autoosade taastootjate ühendus) teise taastootmispäeva 14. märtsil. septembril. 

Piletid ja üksikasjalik teave aadressil automechanika.messefrankfurt.com

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.