Soovid kohvi? Avasta kohvinautlejate salapaik

Tõenäoliselt jõuavad paljud meist päeva jooksul vähemalt ühel korral mõtteni – tahaks kohvi! Tihti tabab see mõte meid teel või tegudel olles ning kuum kohvijook tuleb haarata lausa autosse kaasa.

Kui sul on raske meenutada päeva ilma kohvita, siis on tegu olulise rutiiniga sinu argipäevas, mida sa tõeliselt naudid. Ka Terminali jaoks on kohv väga tähtis ning soovime, et selle maitse jätaks meie külalistele unustamatu maitseelamuse. Üks aromaatne must kohv või siidise vahuga cappuccino annab tanklakülastusele hoopis uue tähenduse. Heast kohvist ei pea enam pelgalt unistama.

Terminali külalisel on valikuvõimalus.

Toetudes oma külaliste harjumustele ja eelistustele oleme välja töötanud kaks täiesti unikaalset maitsesegu – KOIDIK ja HÄMARIK. Kui vajad hommikutundidel virgutust vaimu ja meele heaks, vali kohviuba KOIDIK. Koidikul on täidlane ja mahe pähkline järelmaitse, mis annab päevale mõnusa alguse. Kohvisegu HÄMARIK sobib õhtutundidele vastu minemiseks ja loob meeldiva harmoonia tumeda šokolaadi varjundiga.

Selleks, et maitsesegu kasutust Terminali kohvimasinates ära tunda, on need vastavalt märgistatud ja äratuntavad. Masinalt leiad info kohvi röstimisastme ja omaduste kohta, mis aitavad sul õppida tundma oma eelistusi.

Anna võimalus uuele lemmikule

Võimalik, et praegu on sinu lemmikkohvi kodu mujal, kuid tasub proovida, millise maitseelamuse annab kohvijook, mille tasakaal ja maitsed on välja töötatud pühendudes külaliste eelistustele. Püüame päästa valla maitsenüansid, mis annavad sulle tunde nagu oleksid külastanud Guatemalat või Keenia kõrgustikke (just sealt on pärit meie kohvisegude oad).

Sinu rutiin ei ole keskkonnale koormaks

Väljastades igapäevaselt tuhandeid kohvijooke oleme selle tegevuse täielikult läbi mõelnud. Kogu tootmisprotsessi on meie usaldusväärne partner loonud jätkusuutlikult ning kontrollitult. Teha jääb valik osta kohv oma topsi või termosega. Oma taaraga kohvi ostes rakendub kõigile alati soodsaim kohvijoogi hind ning püsikliendile on iga 5. kohv tasuta.

Kohvinautlejate salapaik on lähim Terminali teenindusjaam!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.