Uued elektrilahendused on toonud meile tänapäevase, senisest märksa tõhusama tõstukite põlvkonna. Nimelt on liitium-ioonakudel töötavad tõstukid tavalistest sisepõlemismootoriga tõstukitest märksa efektiivsemad ja seda mitmel põhjusel.

Kiire laadimine tagab tõstukite pideva valmisoleku, lisaks on akude tööiga uutel liitiumioontüüpi akudel palju pikem.

Hoolduskulud on minimaalsed. Klientide jaoks tähendab see märkimisväärset tegevuskulude kokkuhoidu, mistõttu tasub ost ennast kiiresti ära.

Peaaegu olematu müratase ja keskkonnasäästlikkus.

Liitium-ioonakudel tõstukid on ehitatud töötama nii sise- kui ka välitingimustesse, saades seejuures hästi hakkama ka talvise lume ja jääga.

Mõõtmetelt kompaktsemad.

Mitsubishi Forklift Trucks ja HC tõstetehnika ametliku esindaja Forklift OÜ kogemused näitavad, et liitium-ioonakudel töötava tõstetehnika soetushind on küll veidi kõrgem, kuid tänu väikestele hoolduskuludele ja pikemale elueale on see kliendile siiski kõige kuluefektiivsem lahendus.

Euroopa turul kogub üha enam populaarsust HC XC-seeria elektriline kahveltõstuk. Tegu on väga võimeka tõstukiga, mille suur tõste- ja sõidukiirus aitab tootlikkust märkimisväärselt parandada.

  • Tõstukitel on kasutuses 5 aastase garantiiga CATL akud
  • Suurim sõidukiirus on 19 km/h
  • Maksimaalne kalle 20%
  • Tõstekiirus 540 mm/s

Nii Mitsubishi kui HC on pakuvad liitium-ioonakudel töötavaid tõstukeid alates virnastajatest kuni vastukaalutõstukiteni välja (HC lausa 0,6 tonnist kuni 10 tonnini). Tasub märkida, et uute akudega on varustatud ka suured, kuni viietonnise tõstevõimega kahveltõstukid.

Kui uue akutõstuki soetamine siiski veel päevakorras ei ole, kuid tänapäevasele võimsamale ja keskkonnasäästlikumale akule üleminek huvitab, pakub Forklift OÜ võimalust vahetada olemasoleva tõstuki pliihappeaku uue liitium-ioonaku vastu.

Küsi infot ja vaata täpsemalt SIIT.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.