SEAT/CUPRA

Värskenduskuuri läbinud SEAT Arona teeb autoreisi veel mugavamaks ja turvalisemaks

Fotod: SEAT.

Augustikuu on käes ja kaugel see sügiski enam pole, mis tähendab, et on aeg planeerida viimased puhkusereisid. Euroopa Reisikomisjoni uuringu järgi reisib sel suvel 39% eurooplastest autoga ning valdavalt oma koduriigis. Suurem osa neist naudib rannapuhkust, 14,6% kavatseb külastada maakohti ja 11,6% eelistab linnaturismi. 

Ent sõltumata sihtkohast, mängivad nii peamiste turismimagnetite kui ka maapiirkondade vahel reisides olulist rolli autod. SEAT uuendas hiljuti üht oma enimmüüdud mudelit Aronat ning tõi selle turule uues, Xperience’i kuues, mis vastab nii linnaelanike kui ka seikluste otsijate vajadustele. 

Mugavus ennekõike

Pole vahet, kas reisid perega, sõpradega või üksi – iga autoreis peab olema mugav. Nii et ka kõige nõudlikum juht saaks valida marsruudi, mis vastaks tema ootusele. Just seetõttu on Arona Xperience’i interjööris toimunud hüpe mugavuse ja kvaliteedi osas. 

Värskenduskuuri läbinud Arona interjöörist leiab uue Nappa nahast multifunktsionaalse rooli, pehmema armatuurlaua ja suurema, 9,2-tollise ekraaniga multimeediasüsteemi. Avar salong ja 400-liitrine pagasiruum pakuvad piisavalt ruumi uutele ja põnevatele seiklustele.

Puhkus vabas õhus ei pea olema vastuolus rooli taga asuva tipptehnoloogiaga. Uus SEAT CONNECT on teinud nutitelefoni ühendamise autoga kiiremaks ja lihtsamaks. Veelgi enam: enda nutitelefoniga on võimalik auto hõlpsasti üles leida ning selle uksi avada ning lukustada, juhul kui oled näiteks võõras linnas ega mäleta täpselt, kuhu sõiduk pargitud sai.

Arona Xperience rõhutab oma maastikulähedust tugevama väliskujundusega: suurem kaitseraud, uus võre ja tagumine difuusor. Turvalisema sõidu tagavad uued juhiabisüsteemid.

Näiteks Travel Assist, mis hoiab autot sõidu ajal kahe joone vahel, ühtaegu ka turvalist vahemaad eesliikujaga ja kiirust. Või Side Assist ehk reavahetusabiline, mis annab märku, kui teine sõiduk peaks asuma juhi “pimenurga” alas.

Ükskõik, kas eelistad sõita päeval või öösel, hea valgustus on võtmetähtsusega. Seepärast on uus SEAT Arona Xperience saanud täisleedesituled, sealhulgas ka uued udutuled. Sõitjateruumis on nii uksed kui ventilatsiooniavad õrnalt valgustatud Xperience’i viimistluse erivärvis – Aran Green.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.