Kas see tuunitud Ioniq 5 on sammuke või kaks liiga kaugele läinud?

Pildid: Kuvatõmmis, Platinum Auto workshop, YouTube

Lõuna-Korea autotootja populaarne ja omanäolise disainiga elektriauto on saanud täiesti uue välimuse tänu Indoneesiast pärit tuunging firmale. Eriti laiaks ja madalaks aetud Ioniq 5 on inspireeritud kohalikest tuuningautodest, üritades samas hoida algset Hyundai disaini.

Coga nimelise tuuningfirma bodykiti vast kõige tähelepanuväärsem osa ongi väga laiaks venitatud rattakoopad, mille sees on ka laiemad ja suure negatiivse külgkaldega veljed. Muidugi on kasutatud ka süsinikplasti või vähemalt seda imiteerivat materjali.

Esiosas on madal splitter, lai esistange voolab kokku laiemate küljetiibadega ja tagapool on kõige tähelepanuväärsem detail mitme tasemega tagatiib. Kuna tegemist on elektriautoga ja sellel tiival on tõenäoliselt negatiivne efekt õhuvoolule, siis tõenäoliselt saab löögi auto sõidulatus.

Kogu auto on vävitud pastelse roosa tooniga. Väliste modifikatsioonidega auto piirudbki, vahendab Carscoops. Väidetavalt on ekstreemse välimuse Ioniq 5 kere all peidus kõige soodsam elektriauto variant, mis Indoneesias on 125 kW (170 hj) tagaveoline versioon.

Vaata ka videot tuunitud Hyundai Ioniq 5-st siit:

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.