Tuuningfirma muudab uue Tesla Model S “rooli” selliseks nagu peab

Fotod: T Sportline

Viimase Tesla Model S elektrisedaani uuendusega kaasnes ülivõimas 1100-hobujõuline Plaid+ variant ning vastuoluline kandiline rool ehk yoke, mis kuuluks rohkem lennuki kokpitti kui autosse.

Californiast pärit Tesla elektriautodele spetsialiseerunud tuuningfirma T Sportline pakub erinevatele sõidukitele kosmeetilisi modifikatsioone (süsinikplastist keredetailid, uhkemad veljed jmt) ja muidugi nägid nad võimalust pakkuda lahendust Tesla omanikkele, kes uue, kandilise kujuga rooliga väga läbi ei saa.

Põhimõtteliselt lisatakse roolile puuduv osa. Lihtne!

Lisaks saab valida täielikult nahaga kaetud rooli ja osaliselt süsinikkiust valmistatud rooli vahel. Miinuseks on aga fakt, et kui kliendi autol oli lisavarustusest valitud pakett koos roolisoojendusega, siis T Sportline’i uue rooliga seda lisa ei saa ja käed peavad külmetama.

Tuuningfirma poolt pakutud roolivahetus maksab nahast roolile alates 2007 eurost (2299 dollarit) ja kallim süsinikkiust rool maksab lausa 3055 eurot (3499 dollarit).

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.