3 soovitust: Kuidas kütusekuludelt kokku hoida?

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.

Rubriiki toetab

Kütusehinnad kipuvad vähehaaval kuid kindlalt aina kasvama. Nii et iga väike nipp, millega seda kulu vähendada, on teretulnud. Siin on mõned lihtsad moodused, kuidas parima hinnaga kütust saada.

Sama keti tanklas on erinevad hinnad

Kuigi võib jääda mulje, et pole vahet kus tanklas tankida, kuna hinnad on igal pool ühesugused, siis päris nii see ikkagi pole. Esiteks võivad tiheda konkurentsi tõttu olla vahed sees erinevatel tanklakettidel. Lisaks sellele on aga tihti ka sama ettevõtte erinevates tanklates hinnakäärid.

Seepärast tuleks silmad lahti hoida ning mitte alati ühest ja samast kohast kütust võtta.

Mujal võib kütus soodsam olla

Sama asi kehtib ka erinevate linnad puhul. Üldjuhul võib väiksematest kohtadest kütust soodsamalt saada. Nii et kui oled pikemal sõidul või plaan on kuskile väljasõit teha, on hea mõte ka paagi täispanekut selles kohas kaaluda.

Kasuta tanklate kliendikaarte

Üheks mooduseks kütuse pealt säästma on hakata tanklaketi kliendiks. Kõik Eesti suuremad ettevõtted selles vallas pakuvad oma klientidele soodustusi kütuse pealt, kuid sinna võivad lisanduda ka muud boonused.

Seepärast tasuks alustada erinevate kettide kodulehtedelt ning uurida, mida üks või teine neist pakub.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.