Kuidas ise autosse niiskuseimajat valmistada?

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.

Rubriiki toetab

Autost niiskuse eemaldamiseks on mitmeid erinevaid võtteid, millest üheks on kindlasti niiskuseimaja kasutamine. Selliseid kotikesi on võimalik osta autokaupade poest või valmistada ise koduste vahenditega.

Esimesel juhul jäävad kulutused kümne euro juurde ning tavaliselt kestavad ostetud niiskuseimajad mitu kuud ning on isegi korduvkasutatavad.

Kassiliiv, aga see peab õige olema!

Hea kodune vahend silikageelil põhinevat kassiliiva, teha sellest parajad rusikasuurused riidest kotikesed ja panna neid üks või kaks tükki istme alla. Peaks olukorda tunduvalt parandama.

Oluline – kindlasti ärge kasutage tavalist kassiliiva, mis on savil põhinev! See tähendab, et õnnetute juhuse kokkulangemisel võib teie istme alt peagi leida ebameeldiva saviplönni, mis on salongivaipa kinni hakanud.

Niiskuse saab imajast hiljem välja kuivatada või lihtsalt soki uue sisuga täita. Samuti on imajana võimalik kasutada näiteks soola, mida näitab hästi lühike allolev video. Veelgi efektiivsema tulemuse saamiseks võib soola asemel kasutada kaltsiumkloriidi.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.