Hea nipp

Kuidas ise autosse niiskuseimajat valmistada?

Rubriiki toetab

Kõik Sinu kindlustused
Kiiresti ja lihtsalt!
Võta IIZI äpp!

Autost niiskuse eemaldamiseks on mitmeid erinevaid võtteid, millest üheks on kindlasti niiskuseimaja kasutamine. Selliseid kotikesi on võimalik osta autokaupade poest või valmistada ise koduste vahenditega.

Esimesel juhul jäävad kulutused kümne euro juurde ning tavaliselt kestavad ostetud niiskuseimajad mitu kuud ning on isegi korduvkasutatavad.

Kassiliiv, aga see peab õige olema!

Hea kodune vahend silikageelil põhinevat kassiliiva, teha sellest parajad rusikasuurused riidest kotikesed ja panna neid üks või kaks tükki istme alla. Peaks olukorda tunduvalt parandama.

Oluline – kindlasti ärge kasutage tavalist kassiliiva, mis on savil põhinev! See tähendab, et õnnetute juhuse kokkulangemisel võib teie istme alt peagi leida ebameeldiva saviplönni, mis on salongivaipa kinni hakanud.

Niiskuse saab imajast hiljem välja kuivatada või lihtsalt soki uue sisuga täita. Samuti on imajana võimalik kasutada näiteks soola, mida näitab hästi lühike allolev video. Veelgi efektiivsema tulemuse saamiseks võib soola asemel kasutada kaltsiumkloriidi.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.