Brabuse järjekordne hullus on võimas ja kallis Crawler, millega avalikel teedel sõita ei või

Fotod: Brabus

Brabus avaldas järjeskordse ekstreemse maasturi nimega Crawler. Auto, mis polegi isegi tänavalegaalne, on kõike muud kui tagasihoidlik.

Crawler on ehitatud eraldi terasest torukonstruktsioonile ning esi- ja tagaosa meenutab osaliselt Mercedes-Benz G-klassi maasturit, kuid jagatud detailid on vaid LED-tuled. Masinal puuduvad uksed ja klaasid ning süsinikkiust kerepaneelid on kõik eraldi Brabuse poolt disainitud.

Jõuallikaks on Brabuse poolt tuunitud Mercedes-AMG juurtega V-8 mootor, 4,5-liitrisena toodab see 900 hj ja 1250 Nm ning kiirendab maasturi seisust sajani vaid 3,4 sekundiga. Mootori väljalase asub muidugi auto küljel ning võiks eeldada, et see on ka väga vali.

Veermik on muidugi ehitatud ekstreemse maastiku läbimiseks. Ennekõike aitab maastikul 53 cm kõrgune kliirens tänu portaaltelgedele ja seadistava kõrgusega vedrustusele. 20-tollised veljed tulevad koos Maxxi off-road rehvidega ja piduriketaste suurused on ees 15,7-tolli ja taga 14,6 tolli.

Õnneks või kahjuks pole Brabus Crawler tänavalegaalne ja sõiduki kiirus on elektrooniliselt piiratud 160 km/h peale ennekõike rehvide pärast. Kokku toodab Brabus selliseid ekstreemseid maastureid 15 ja iga hinnaks on pea 900 000 eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.