Rezvani Tank: ekstreemne 1000-hobujõuline maastur Ameerikast

Rezvani on avaldanud uuendatud maasturi mudeli nimega Tank. Välimuse järgi hinnates, on nimi üsna sobilik.

Rezvani Tank on ehitatud USA-s viimase Jeep Wrangleri baasil. Olles ekstreemne maastur, mis läheb sinna, kuhu ükski linnamaastur isegi piiluda ei julge, on tegemist ühe tõsise masinaga.

Tank on saadaval 2-liitrise turbomootori või 3,6-liitrise V6’ga. Kuid need on igavad, sest valikus on 500-hobujõuline 6,4-liitrine V8. Valides Tank X mudeli leiab kapoti alt aga kaks korda võimsama (1000 hj) 6,2-liitrise V8, mis on pärti Dodge Demon muskelautost.

Muidugi kaasneb ka konfigureeritav nelikvedu, eriti võimsad 16-tollise läbimõõduga pidurid, ekstreemseks maastikuks mõeldud rehvid ja FOX firma off-road vedrustussüsteem. Peale muljetavaldava maastikuvõimekuse, on Tank ka täielikult kuulikindel.

Tõenäoliselt kõige huvitavam osa Rezvani Tanki varustusest on aga elektromagneetilise impulsi, ehk EMP kaitse. Kindlasti olete näinud näiteks filmides või dokksarjades, et EMP-d kasutatakse relvana, mis lülitab välja kõik “plahvatuse” ulatuses olevad elektriseadmed.

Näiteks kaasneb ka tuumapommi plahvatusega EMP laine, mis levib palju kaugemale, kui pommi lööklaine ise. Kui omad aga Rezvani Tank maasturit on sellel sõidukil EMP kaitse, mis laseb masina kõikidel elektrisüsteemidel toimida ilma tõrgeteta.

Väidetavalt on seda testitud kuni 40 EMP plahvatusega, mis ajal kaitsesüsteem töötas igakord ilma viperusteta.

Seega, kui juhtud olema tuumaplahvatuse EMP levialas ja kogu ümberkaudne elektroonika lakkab funktsioneerimast, võid kindel olla, et su Rezvani Tank ja selle Apple CarPlay töötab veatult.

Et kogu asi liiga karm ei tunduks, saab istmed katta Itaaliast pärit Nappa nahaga ja lisada ka 12 500 dollarit maksva JL Audio helisüsteemi.

Baashind Rezvani Tankil algab 155 000 dollarist (138 150 eurot). Kõige ekstreemsem Tank X algab lausa 349 000 dollarist (311 000 eurot).

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.