Päeva kuulutus: V-12 mootoriga Toyota luksusauto – kas on vaja veel üldse midagi lisada?

Fotod: auto24.ee

Toyota üldiselt – mõistlik hind, hübriidmootor, 10 aastat garantiid ja hea vastupidavus, aga mitte ülemäära põnev. Selle Toyota puhul on kõik vastupidi – mingit garantiid ei ole, mootoriks on V-12 aga erilisust on rohkem kui teistel Toyotadel kamba peale kokku.

Muudetava kaldega ning masseerivad tagaistmed, õhkvedrustus (järelturu oma), soft-close uksed, parkimiskaamera 500 Nm pöördemomenti ja 280 hj mootor, 5,7 meetrit pikkus ja üle kolme meetri teljevahe – kõlab nagu unistus. Müüja sõnul on tegemist ainukese Centuryga Baltikumis.

Auto ainuke miinus hetkel on see, et asukoht on Läti ja seega on natuke tüütu kohe minna vaatama ja europakke müüjale peopeale laduma, umbes 14 500 euro jagu, kuigi kauplemisvõimalus pidi ka olemas olema. Pole ju väga palju selle eest, et sõita kõige tüünema autoga siinpool Doonau jõge.

Meil puudub kogemus Centuryga, aga käisime kunagi sõitmas sama filosoofiat kandva Nissan Cimaga. Ja siin kirjutasime Century moodsast versioonist. Jaapanlased on lahedad!

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.