Galerii ja video: Baltimaade suurimal autonäitusel on kohal stiilsed klassikud ja päris värsked mudelid

Riias on käimas Baltimaade suurim autonäitus. Daugava ääres Kipsala näitustekeskuses toimuv autonäitus on võimas üritus ja autohuvilisele on seal silmailu küll. Autogeenius käis seal kohal ja uudistas, mida põnevat näha saab.

Uuematest allpool, aga vanadest legendidest rääkides olid kohal nii Euroopa, Ameerika kui Jaapani esindajad. Leidus ka teisi autohobilisi, näiteks helitehnikaga tegelejaid. Oma silm on siiski kuningas – heitke galeriile ja meeleolukale videoklipile pilk peale.

Päris värsked uudised

Oma uusimaid mudeleid esitlesid samuti mitmed margid. Näiteks avaldas Cupra Baltimaades esmakordselt uue Tavascani. Laiem publik võis ka esmakordselt istuda Dacia Dusteri uue põlvkonna maasturisse. Peale nende nägid paljud esimest korda värsket Peugeot E-3008’t ja Renault Scenic E-Techi.

Kohal olid ka mitmed siinmail vähem nähtud Hiina margid, nagu Beijing ja Forthing. Võis näha ATVsid, mootorrattaid ning erinevaid lisavarustuse tootjaid.

Üritus kestab terve algava nädalavahetuse, seega on huvilistel veel võimalus Kipsalas toimuvale veel pilk peale visata.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.