Haruldane võimalus: Eestis tuli enampakkumisele toimiv kardirada koos mitmete hoonetega

Foto: Varakeskus.ee

Järva vald müüb enampakkumise korras Aravete kardirada, kuhu kuulub ka külalistemaja, kohtunike maja ja ka suusastardi maja. Viimaste aastate jooksul on värskenduskuuri läbinud külalistemaja esimese korruse ruumid. Saunaruumid renoveeriti 2022. kevadel. Sõiduhuvilise unistuste elukoht?

Varakeskus.ee keskkonnas asuvas kuulutuses on peensusteni välja toodud, mis kõik tehnigu koosseisu kuulub ja mis mitte. Autosõbra jaoks olulisim on muidugi asfalteeritud ringrada, mis müüja sõnul on heas korras ja pikkusega 1001 meetrit. Esineda võib võrkpragusid ning parandusi.

Rentniku paigaldatud rajapiirdeid vahetatakse ja hooldatakse pidevalt. Väliskurvid on turvatud rehvivallidega. Kardiraja haljasala on heas seisukorras ja hoolitsetud. Lisaks asub külalistemaja kõrval lasketiir. Ala on piiratud aiaga, turvatud otsast palkidega, täiendavaks ohutuseks on paigaldatud rehvivall.

Päris roosiline kõik siiski pole, sest on öeldud, et piirkonnas elutsevad närilised, kes sügisel välisfassaadi närimas käivad. Sellest tulenevalt leidub maja välisfassaadil parandustöid.

Oluline on teada, et kinnistu on koormatud tähtajalise rendilepinguga MTÜ Kesk-Eesti Kardikeskus kasuks tähtajaga kuni 31.12.2035. See, kas rendilepingu tingimused lubaks uuel omanikul seal soovi korral sõitmas käia, tuleks ilmselt enne ostu selgeks teha.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.