If Kindlustuse blogi

Kas kasko abil on võimalik katta ka salongikahjustusi?

Oma sõiduki salongi eest hoolitsemine ning selle säravana hoidmine on iseenesestmõistetav, sest sõites veedame me ju kõige rohkem aega just seal. Aeg-ajalt see määrdub ning seda puhastatakse.

Mis juhtub aga siis, kui lapsed peaksid autos mängides plastikuid või muid detaile lõhkuma? Või kui koer otsustab poriste käppadega nahkistmetele ühe püherduse pühendada? Tulemuseks on ilmselt tõsine peavalu, ent kas seda on võimalik kasko abil leevendada?

If Kindlustuse sõidukikahjude grupijuht Taavi Kruus ütleb, et ettenähtavat kahju kaskokindlustus ei kata. Seega kui tõesti porine koer salongi lasta, tuleb sellega seonduvad tagajärjed omast taskust kinni maksta.

Samas katab kasko salongis ootamatustega seotud kahjud. Laste poolt kogemata lõhutud istmed või panipaigad kuuluvad hüvitamisele, ühtlasi on ajaloost teada palju ka juhtumeid, kus on hüvitatud näriliste poolt salongis tekitatud kahjud.

Kahjud kaetakse ka siis, kui autosse murtakse sisse. Sõidukit ei hoita alati ju garaažis või mujal luku taga. Kui varguse käigus peaks keegi sinu autost isiklikud esemed varastama, hüvitab If Kindlustus varastatud asjade maksumuse kuni 1000 eurot juhtumi kohta.

If Kindlustuse kaskokindlustuse pakettidega saab tutvuda siin.

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.