Hoolitse oma auto eest: Neste kaardiga on kõik Autoeksperdi tooted ja teenused 5% soodsamad

Neste kliendid saavad Autoeksperdi toodetelt ja teenustelt täiendava soodustuse.Foto: Shutterstock

Kui oled Neste klient ja hoolid oma autost, siis tasub pärast tankimist seada sammud Autoeksperdi kaupluse poole. Neste kaardi ettenäitamisel ootab ostjat 5% allahindlus.

Autoekspert pakub oma valikus laias valikus ja soodsalt erinevaid autokaupu ja -tarvikuid, mida enda autost hoolival omanikul vaja võib minna. Olgu selleks vahendid auto pesemiseks või näiteks sobiv lambipirn, kui saad ise vastava pirni vahetamisega hakkama. 

Lisaks leiab kauplusest palju lisavarustust, millega suurendada auto mahutavust. Näiteks on võimalus leida Autoeksperdi kauplustest katuseraame ja nendele kinnituvat katuseboksi. Abi leiad kauplusest ka siis kui vajad vahendit, millega saada lahti kleebistest, mis autole on mingil ajahetkel kleebitud.

Autoeksperdil on üle Eesti 13 kauplust nii, et endale sobiva kaupluse leiab iga autoomanik.

Lisaks on Autoeksperdil olemas ka 20 remonditöökoda, seega tasub Autoeksperdi poole pöörduda ka siis, kui sinu autol esineb mõni tõrge. Ja 5% allahindlus on ka nende teenuse pealt Neste klientidele garanteeritud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.