SEAT/CUPRA

Saage tuttavaks: Cupra avalikustas oma päris esimese originaalmudeli

Cupra Formentor.Fotod: SEAT.

Cupra tähistab esimest aastapäeva uue Formentor ideeauto avalikustamisega.

Tegu on täiesti esimese spetsiaalselt Cupra poolt arendatud sõidukiga, kuna praegune Cupra Ateca põhineb siiski Seati olemasoleval mudelil.

Cupra Formentor on sportlik kupee-linnamaastur, milles on ühendatud sportauto võimekus koos linnamaasturi mugavustega. Formentor annab lõpuks selge pildi sellest, mis Cupra brändil tulevikuks varuks on.

Disaini ja kvaliteedi osas kompromisse ei tehta

Keskmisest linnamaasturist madalam kliirens ning jõuline ja aerodünaamiline disain annavad selgelt märku, et Formentor ei ole lihtsalt tavaline linnamaastur.

Sportlik disain ei piirdu ainult välimusega. Formentori ust avades jäävad silma nahksed sportistmed, mis reisijatele sõites turvalist ja mugavat istumist pakuvad.

Interjöör on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis koos tumeda kroomi ja läikivate mustade toonidega annavad selgelt edasi premium-klassi sõidukile omase tunnetuse.

Digitaalne näidikutepaneel kuvab sõiduki juhile kõik olulise informatsioon ning 10-tollisest navigatsioonisüsteemist leiavad reisijad kõikvõimalikke valikuid ühenduvuse ja funktsioonide näol.

Pistikhübriidina tulevikuks valmis

Cupra Formentor on loodud brändi tulevikku silmas pidades, mistõttu on juba brändi esimese originaalmudel võimas pistikhübriid. Bensiini- ja elektrimootorite 180 kW jõuavad ratasteni läbi topeltsiduriga DSG-käigukasti.

Volkswagen Grupilt tuttav adaptiivveermik ja difrilukk tähendavad juhi jaoks seda, et sõiduk saab hakkama mistahes oludes ja mistahes sõidustiiliga.

Hoolimata sportlikust võimekusest pakub Cupra Formentor tänu elektri- ja bensiinimootori koostööle mõistlikku kütusekulu ja kuni 50 kilomeetrist sõiduulatust puhtalt elektri pealt. Hübriidsüsteem vähendab märkimisväärselt ka sõiduki heitgaase.

Cupra Formentori debüüt toimub peagi algaval Genfi autonäitusel, kus avalikkusele brändi tulevikuvisiooni lähemalt tutvustatakse.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.