SEAT/CUPRA

SEAT alustas hiljuti Hispaania kodanike vaktsineerimist

Fotod: SEAT.

7. juulil alustas SEAT Hispaania linnas Barcelonas sealsete kodanike vaktsineerimisega. Autotootja teatel manustatakse annuseid El-Borni naabruskonnas, kus inimestel on võimalik end vaktsineerida nii-öelda elava järjekorra alusel ehk ilma eelregistreerimata.

Eesmärk on kiirendada selle piirkonna kodanike vaktsineerimist, eriti üle 40-aastaste või raskemas seisundis olevate inimeste suhtes, kellel on kaugemale liikumine mõnevõrra keerukam. 

Triumfikaare kõrval asuvas veokis on SEATi teatel võimalik manustada ligi 1400 vaktsiini päevas. Lähipäevil liitub veokiga veel kaks mobiilset üksust, mis pakuvad inimestele vaktsineerimist ka teistes linnaosades.

“Kuna viimastel päevadel on haigestumine jälle tõusuteel, on see otsustav hetk pandeemia leviku peatamiseks. Kõige tõhusam viis selleks on vaktsineerida inimgruppi, kus me näeme hetkel kõige suuremaid haigestumise numbreid,” rääkis SEATi tervise direktor Patricia Such.

SEATi kindel pühendumus inimeste tervisele

Alates pandeemia algusest on SEAT pühendunud ühiskonna aitamisele. Autotootja alustas juba varakult erinevate terviseressursside tootmisega, et annetada need raskes olukorras olevatele meditsiinikeskustele.

Lisaks hakkas SEAT juba mais Kataloonia valitsuse esitatud plaanide kohaselt vaktsineerima ka oma töötajaid, Volkswagen Grupi töötajaid ja ettevõtte tarnijaid. Seni on SEAT jaganud enda töötajatele üle 20 000 vaktsiinidoosi.

Tänasel päeval teeb SEAT iga päev üle 4500 antigeeni testi, et avastada asümptomaatilisi juhtumeid. Tänu sellele strateegiale on SEAT suutnud säilitada oma produktiivse tegevuse.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.