Ineos Grenadier pärismaastur on nüüd tellimustele avatud ja konfiguraator samuti

Fotod: Ineos

Autotootmisega alustanud briti ettevõte Ineos võtab alates eilsest vastu esimesi tellimusi. Nende maasturit Grenadiero n kirjeldatud kui Land Rover Defenderi spirituaalset järglast. Lihtne, askeetlik ja maastikul väga võimekas.

Saadaval on nii tavaline 5-kohaline maastur, kui ka 5- või 2-kohaline tarbesõiduki variant. Jõuallikate valik on lihtne: bensiini- või diiselmootor. Mõlemad on BMW poolt toodetud, 3-liitrised ridakuus jõuallikad, mis on ühendatud 8-käigulise automaatkastiga.

Globaalselt on Ineosil 160 partnerit, kes tegelevad nende maasturi müügiga. Kuigi kodulehel ei saa valida eraldi Eesti regiooni, siis näitab esinduse ja hoolduskeskuse otsing siiski tulemust ka Tallinnas kirjaga “Coming Soon”. Ineose kodulehe info kohaselt peaks Eestis müügiga hakkama tegelema Rootsi ettevõte Hedin grupp, kes katab ühtlasi ka kogu Skandinaavia müüki.

Ineos Grenadier hinnad näiteks Saksamaal algavad 59 990 või 61 490 eurost, vastavalt kas 2-kohalise või 5-kohalise tarbesõiduki eest. Rohkem sõitjate mugavusele mõeldud tavaline Grenadier maastur algab aga 68 990 eurost.

Ineos loodab kasvatada ülemaailmset esinduste võrku 200 asukohani. Samuti on veel läbirääkimised pooleli võimalikke BMW esindustega, kes võiksid pakkuda hooldusteenuseid, kuna autodes on BMW jõuallikad.

Ineos Grenadieri konfiguraatori leiab siit ja seal auto varustusega ringi mängimine võib võtta tükk aega. Ineos rõhub Grenadieri rohkele lisavarustusele, mida iga omanik valida saab. Alates mootori õhuvõtu snorklist ja maastikurehvidest, lõpetades suure katuseraami ja ka auto põhja konstruktsiooni näiteks punaseks värvimisega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.