Auto Bassadonest saab 11 automargi ja üle 100 mudeliga Eesti üks suuremaid automüüjaid

Ka Jeep kuulub Auto Bassadone müüdavate sõidukite hulka.

Sõidukimüüja AutoHalle uuendas kaubamärki – alates tänasest, 11. märtsist tegutseb ettevõte Auto Bassadone nime all. Ettevõte esindab 11 automarki ja enam kui 100 automudelit, olles ettevõtte sõnul Eestis kõige rikkalikuma valikuga sõidukimüüja. 

“Brändiuuendus on osa ettevõtte pikaajalisest strateegiast sõidukite maaletooja ja jaemüüjana. Kui seni on Bassadone grupp ja sinna alla kuuluvad ettevõtted olnud Eestis tuntud peamiselt sõidukite maaletoojana, siis nüüdsest soovime tugevamalt esile tõusta just sõidukite müügisektoris,” sõnas Auto Bassadone tegevjuht Veiko Karu.

Karu lisas, et autotööstus on kiires arengus, mistõttu vajab muutust ka sõidukite ostukogemus. “Automarkide ja -mudelite mitmekülgsus, kütuseliikide valik, omandivorm, sõidukogemus, järelhooldus ja muu valikurohkus on muutnud sõiduki ostu keerulisemaks kui kunagi varem,” selgitas Auto Bassadone tegevjuht.

“Me esindame 11 automarki ning enam kui 100 automudelit, misläbi on keskuses ka kõige parem teadmine eri automarkidest ja -mudelitest. Meilt saab ostja kogu vajaliku teadmise autode kohta, säästes seeläbi aega mitme esinduse külastustelt, mis tihtilugu on ka linna eri otstes,” nentis Veiko Karu.

Auto Bassadone esindab automarke nagu Alfa Romeo, Citroen, Fiat, Honda, Hyundai, Isuzu, Jeep, Opel, Peugeot, KGM ja Suzuki.

Automüük internetti

Sõiduki ostukogemuse parendamiseks investeerib Auto Bassadone digitaliseerimisse, muutes sõidukiostu kliendile kiiremaks ja mugavamaks. “Tõime turule Flex teenuse, mis on alternatiivne viis sõiduki omamiseks ilma esmase sissemakse ja pikajaliste kohustusteta. 0% sissemakse ja 0% lepingutasuga on võimalik soetada endale fikseeritud kuutasuga sõiduk kuni üheks aastaks ning seejärel tagastada see ilma lisakulutusteta. Kogu protsess on siinjuures digitaalne,” tõi Auto Bassadone tegevjuht välja ühe näite.  Ta rõhutas, et tegemist ei ole renditeenusega, sest sõiduk kuulub sel perioodil ostja omandisse.

Karu usub, et sõiduki e-poest ostmine muutub ka tavapäraseks praktikaks, nagu täna on seda näiteks teleri ost. “E-poest auto ostmine peab olema otsast lõpuni digitaliseeritud, et ostja saaks seda teha endale sobival ajal ning ilma kliendihalduri sekkumiseta. Ostja valib välja endale sobiva sõiduki, sõlmib e-poes lepingu ning seejärel toimetab müüja sõiduki soovitud aadressile,” kirjeldas Karu.  Ta tõi esile, et ka hoolduses on ostjal sama ootus – tuua auto hooldusesse endale sobival ajal, sõltumata hoolduse lahtiolekuaegadest.

Ettevõtte tegevjuhi sõnul ei too brändiuuendus kaasa muudatusi personalis. “Ettevõte jätkab tegutsemist samas koosseisus. Meil töötavad eksperdid, kellel on paarikümne aastane autotööstuse kogemus ja laialdased teadmised eri automarkidest,” kinnitas Karu.

Auto Bassadone esindused on Eestis Laagris, Rocca al Mares ja Peetris.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.