Ka CityBee toob nüüd sulle auto ukse ette. Kuidas see käib ja kui palju maksab?

Kui eelmisel nädalal andis Elmo Rent teada, et nende auto tuuakse sulle vajadusel ukse ette, siis nüüd avas sarnase teenuse ka CityBee, mis pakub tallinlastele ja Tallinna lähiümbruse elanikele võimalust autode ette tellimiseks.

„CityBee saab tellida ka sinna, mis ei ole traditsiooniliselt CityBee parkimistsoon, kuid jääb mainitud piirkonda. Näiteks, kui elad Viimsis Rohuneemes, kus tavapäraselt ei saa sõitu alustada või lõpetada, siis sõidukit sinna ette tellida on siiski võimalik,“ selgitas Kivisaar. Ta lisas, et see laiendab CityBee sõidukite kättesaadavust piirkondades, kus seni avalike parkimiskohtade puudusel ei ole olnud võimalik CityBee teenust avada.

CityBee Eesti juhi sõnul on sõiduki ettetellimine sobilik neile, kes teavad, et soovivad järgmisel päeval muretsemata kusagile jõuda.

„Sõidukijagamise teenus on kogukonnal põhinev teenus ja autod pidevas liikumises. Seetõttu võib tekkida olukordi, kus õhtuti vaatad, et sõiduk on kodu läheduses olemas, kuid hommikuks on mõni teine CityBee kasutaja sellega juba minema sõitnud. Sõiduki ettetellimisel ei saa tellitud sõidukit keegi teine vahepeal kasutada,“ kirjeldas Kivisaar.

Autot on võimalik tellida läbi CityBee koduleheküljel või helistades klienditeeninduse telefonil. Tellimused tuleb esitada hiljemalt kella 19:00-ks ning sõiduk toimetatakse soovitud aadressile öö jooksul. Auto ettetellimise teenuse kasutamisel on miinimum rendiaeg üks ööpäev ning päevatasu rakendub südaööst. Sõidumaksumusele rakendub 5€ auto kohaletoomise tasu.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal reedel

Telli Autogeeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal reedel uudiskirja, kuhu on valitud Autogeeniuse nädala parimad lood, mida saad nädalavahetusel rahulikult lugeda.